اولتیماتوم رئیس شورای شهر یاسوج به مدیران کهگیلویه و بویراحمدی

پایگاه خبری،تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

رئیس شورای شهر یاسوج در نشست شورای هماهنگی امور بانوان مدیران و مسؤولان استان را تهدید کرد.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
نشست شورای هماهنگی امور بانوان پیش از ظهر امروز به ریاست سید محمدکاظم نظری و با دستور کار رسیدگی به وضعیت پارک بانوان برگزار شد.

در این نشست سید هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج با انتقاد از بی‌توجهی به شهر یاسوج گفت: وقتی ساختمان و خانه‌ای می‌سازید به سالن پذیرایی خانه رسیدگی می‌کنید چرا که این سالن مختص میهمانان است.شهر یاسوج هم مانند یک ساختمان می‌ماند.

رئیس شورای شهر یاسوج بیان کرد: یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به عنوان پیشانی استان است ما به تمام ادارات استان خدمات ارائه می‌کنیم اما از این به بعد سکوت نمی‌کنیم، اگر از سر جمع اعتبارات استان مبلغی برای شهر یاسوج اختصاص داده نشود در خدمات‌رسانی به ادارات تجدید نظر خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: اسم صحبت من را تهدید یا هر چیزی که خواستید بگذارید، نمی‌شود به ادارات خدمات ارائه کرد اما شهرداری از اعتبارات استانی بی‌نصیب باشد، ۵ سال است سکوت کرده‌ایم که استاندار و معاونین وی به این موضوع رسیدگی کنند.

این مسؤول عنوان کرد: همه ادارات استانی از شهرداری یاسوج تغذیه می‌کنند اما هیچ خدمات و اعتباری به شهرداری یاسوج اختصاص داده نمی‌شود و ما با اعتبارات شهرستانی خدمات‌رسانی را انجام می‌دهیم.

اکبری عنوان کرد: شهرداری یاسوج در برخی از مناطق شهر یاسوج مانند سرآبتاوه خدمات ارائه می‌کند اما اعتباری به شهرداری استان اختصاص داده نمی‌شود که اگر کاری در این زمینه انجام نشود در خدمات‌رسانی به دستگاه‌ها تجدید نظر می‌کنیم.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. سالاری گفت:

    بدبختی این شهرامثال خودت جناب اکبری این حرفها مفتم نمیارزه

  2. ناشناس گفت:

    …کرد هدایت اکبری.حتما شهرداری ته کشیده ندارن بخورن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.