به عنوان مدعی العموم با افراد کم کار در خصوص مسئله آب برخورد می کنیم

پایگاه خبری،تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

در نشست صیانت از منابع آب، مهرداد کرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مسئولان استانی را به همکاری و دوری از تبعیض فراخواند و در خصوص هرگونه سهل انگاری هشدار داد.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نشست صیانت از منابع آب به منظور ارائه همکاری های لازم جهت جلوگیری از استفاده های غیرمجاز و کشت های پر مصرف برگزار شد.
مهرداد کرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مقابله با بحران کم آبی را وظیفه همه مسئولان ارشد استان دانست و اظهار کرد: مسئولان ارشد استان باید بیشتر پای کار بوده و توجه بیشتری نسبت به صیانت از منابع آب داشته تا دچار بحران بی آبی نشویم.
این مقام قضایی در ادامه افزود: با افرادی که به دنبال تبعیض و رایزنی هستند به شدت با آنها برخورد خواهد شد. مسئولان باید با تمام امکانات خود برای رفع تصرف حریم رودخانه ها و صیانت از منابع آب به خوبی عمل نمایند.
مدعی العموم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اذعان به اینکه دستگاه قضایی با تمام توان و استفاده از ظرفیت های قانونی از منابع آبی صیانت خواهد کرد، گفت: در این زمینه لازمست همه¬ی مسئولان استان پای کار بیایند و دیگران را نیز در این خصوص تشویق نمایند چون آب مایه ی حیات و نیازی به ابهام و دیگر اختلالات در این مورد نیست.
وی در ادامه افزود: مردم هم، در مورد بحران کم آبی باید مشارکت داشته باشند و رعایت نمایند.
مهرداد کرمی در ادامه در خصوص اینکه دستگاه قضایی آمادگی لازم را نسبت به پر نمودن چاههای غیرمجاز دارد اظهار کرد: در این زمینه دستگاه قضایی بدون تبعیض با همه ی متخلفان برخورد خواهد کرد و سنگ شکنی ها باید از بستر رودخانه ها برداشته شوند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان به مسئولانی که پای کار نیایند هشدار داد و افزود: به عنوان مدعی العموم با مسئولان و افراد مسئولی که در خصوص بحران آب پای کار نیایند به شدت برخورد خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.