اگر بخواهیم برای تامین اعتبارات عمرانی و بهسازی روستاهها و شهر ها به دهیاری ها و شهرداری ها تکیه کنیم عملیات عمران و آبادی مناطق سالها بطول می انجامد+تصاویر

پایگاه خبری،تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اعلام جمعیت بالغ بر ۷۰ هزار نفر در این مناطق بیان کرد: این مناطق در زمینه آسفالت ،روشنایی معابر، شبکه های برق ، فضاههای آموزشی ،تفریحی و ورزشی مشکلات فراوانی دارد که عمده تلاش ما رفع همین معضلات است.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت : اگر بخواهیم برای تامین اعتبارات عمرانی و بهسازی روستاهها و شهر ها به دهیاری ها و شهرداری ها تکیه کنیم عملیات عمران و آبادی مناطق سالها بطول می انجامد .
غلام محمد زارعی در آیین کلنگ زنی پروژه اجرا،بهسازی و روکش آسفالت روستاههای مهریان و بلهزار، که با حضور فرماندار بویراحمد و معاونین وی ، نصیر پورعلی بخشدار بویراحمد و مدیر کل راه، مسکن و شهرسازی آیین کلنگ زنی برگزار شد بیان کرد: ضمن قدردانی از دهیاران و عوامل شهرداری ها ، باید گفت که وظیفه تامین اعتبارات عمرانی در حوزه شهرستان های بویراحمد و دنا بر عهده بنده است که به جد پیگیری می کنم.

زارعی ادامه داد : اگر بخواهیم امکانات رفاهی و عمرانی در مناطق مهریان مادوان و بلهزار را با سه الی چهار سال گذشته مقایسه کنیم شاهد تفاوت های زیادی خواهیم بود.

وی در ادامه بیان کرد: در مناطق مهریان ، مادوان و بلهزار سرانه آسفالت بسیار ناچیز است و بنا به همین در این سعی کردیم سطح برخورداری این مناطق بیشتر شود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اعلام جمعیت بالغ بر ۷۰ هزار نفر در این مناطق بیان کرد: این مناطق در زمینه آسفالت ،روشنایی معابر، شبکه های برق ، فضاههای آموزشی ،تفریحی و ورزشی مشکلات فراوانی دارد که عمده تلاش ما رفع همین معضلات است.

غلام محمد زارعی ادامه داد : باید همه مناطق را به یک شکل نگاه کرد امروز عملیات بهسازی و آسفالت معابر روستای بلهزار را با یک میلیارد تومان کلنگ زنی می کنیم و در راستای آن در قسمت بالای دانشگاه آزاد و روستای دیگر بلهزار نیز به همین ترتیب فعالیت می کنیم.

زارعی اعتبار این پروژه را یک میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این مبلغ تا یک میلیارد تومان دیگر برای تامین اعتبار مناطق دیگر روستای بلهزار افزایش پیدا می کند.

وی در ادامه به تکمیل مجتمع آموزشی روستای بلهزار اشاره کرد و گفت : هفته گذشته با پیگیری های صورت گرفته مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان برای تکمیل مجتمع آموزشی

 

نیمه کاره بلهزار اعتبار دریافت کردیم که انشالله آقای مدنی فر پیمانکار پروژه بزودی شروع بکار خواهد کرد .

زارعی در ادامه بیان کرد : در حوزه عمران و بهسازی این مناطق مبلغ ۷ میلیارد تومان اعتبار مربوط به وزارت راه ،مسکن و شهرسازی اعتبار دریافت کردیم .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.