معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد منصوب شد

پایگاه خبری،تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

هادی زارع پور با صدور حکمی خانم آناهیتا مرادیان را به سمت معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد منصوب کرد.

با حکم هادی زارع پور مدیر کل آموزش و پروش استان کهگیلویه و بویراحمد معاون آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد منصوب شد.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
هادی زارع پور با صدور حکمی خانم آناهیتا مرادیان را به سمت معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است؛

خواهر ارجمند سرکار خانم آناهیتا مرادیان
با سلام و احترام در در اجرای بخشنامه شماره ۷۱۰/۱۲ مورخ ۹۰/۲/۳۱معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع و نظر به تعهد و شایستگی و تجربیات ارزنده حضرتعالی در آموزش و پرورش و با عنایت به مصوبه شماره ی ۶۱۴۲/۱۱۹۰ مورخ ۸۲/۱۱/۱۱ شورای عالی اداری و بنا به پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویر احمد و تصویب کمیته انتصابات اداره کل به موجب این حکم با حفظ سمت دبیری به عنوان معاون آموزش ابتدایی شهرستان بویر احمد پست سازمانی شماره ۲۲-۱-۳۰۸ منصوب می‌شوید. شایسته است با توجه به اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی با برنامه‌ریزی اصولی و نظارت مستمر بر امور مربوط به حوزه مسئولیت تمام سعی و تلاش خود را صرف پیشبرد اهداف تعیین‌شده نمایید .برقراری روابط صمیمانه با تمام بخش ها و معاونین اداره کل وشهرستان ها و مناطق و جلب همکاری آنان برای استفاده بهینه از فرصت ها را باید همواره جزء وظایف اساسی خود بدانید.امید است در بکارگیری وصایای امام راحل عظیم الشان و رهنمودهای مقام معظم رهبری به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.
“هادی زارع پور”
(مدیر کل)

خانم آناهیتا مرادیان دارای مدرک کارشناسی رشته شیمی و دارای ۹ سال سابقه کار در آموزش و پرورش می باشد. ضمناجلسه معارفه وی روز شنبه ساعت ۸ صبح در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و باحضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.
معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد را تا چند ماه پیش سید محمد قاسم محنایی بر عهده داشت که به افتخار بازنشستگی نائل آمد و روز شنبه از زحمات وی تقدیر خواهد شد .

One thought on “معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد منصوب شد

  1. تبریک می گم با آرزوی پیشرفت در امر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان 
    وتغیر تحول در مدیریت مدارس ابتدایی خصوصا دحترانه ها که مثل اینکه این پستها پشت قباله شان بوده وبه پیشرفت درآن مدارس گه نگاه می کنی هیچ پیشرفتی وجود ندارد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.