جناب تاجگردون؛ این استان نیاز به پدرخوانده ندارد/امان از دایره قدرت که مداران ما را به سان مردابی در خود می بلعد

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

“ارسالی مخاطب”

جناب آقای ” غلامرضا تاجگردون”
با سلام و تحیات احتراماً عطف به اظهارنظر اخیرتان: “ورود خود به حوزه انتخابیه یاسوج در دور بعدی انتخابات مجلس را تنها منوط به تنفیذ زارعی می دانم.” ذکر نکاتی چند را لازم دانستم.
علی برکت الله جناب وکیل الدوله که مردم بویراحمد را چنین فرض نموده ای و چنان فراتر از جغرافیای سیاسی خویش در جلسه برنامه ارائه عملکرد مورخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۶ با حضور جمعی از مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت خود را نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی کرده ای بدون آنکه به ارائه عملکردی در خصوص انتفاع عمومی ات برای اقصی نقاط استان اشاره ای داشته باشی. جناب تاجگرون، این استان که جنابعالی خود را وارث آن می دانی نیازی به پدرخوانده ندارد. و همچنین دلسوزی های فریب کارانه ای که عموماً آغشته به بغض می باشند، بغضی که بعد از تحمل۲۰ سال با سیل اشک چشمانت در سال ۱۳۹۰ جاری شد و حتی “حاج بهرام” که دستان تورا به فرزندی فشرده بود و زانوان تو در دانشگاه و راهروهای سازمان برنامه بود هم از این سیل در امان نماند.
آقای تاجگردون؛
یا جنابعالی فراموش کاری یا تاریخ را به اشتباه مطالعه نموده ای که چگونه غرور و نخوت دامن “منصورخان باشتی” که خانواده ات همواره در حال خوش خدمتی به آنها بوده اند گرفت. و در حالی که در مجاورت شما هر ایل وکیل شایسته ای داشت، وکلایی که متواضع بودند. برای آبادانی می جنگیدند، سردار بودند و در آخر همانا سر به داران بودند. اگر امتیازی برای یک آبادی قائل می شدند اهالی سایر مناطق از آنان ناخشنود نبودند. و به هنگام مراجعه و دیدار نزد مقامات نیاز اصلی خود را دغدغه های مردم می دانستند در حالی که قوت غالبشان نان بود و عشق.
آقای تاجگردون؛
حاصل ۶ سال حضور جنابعالی به عنوان وکیل این مردم جز حضور در فضای مجازی، چند عکس یادگاری در نشست های فرهنگی و اخذ میلیاردها بودجه برای پیمانکاران ….. ………. خان و کدخدا، مانند اردوان گوهرگانی، هوشنگ روئین، فاخر امینی و احتشام پورمحمدی چه بوده است؟
آقای تاجگردون؛
مگر با خدای خود عهد و پیمان خدمت بسته نبودی؟ فراموش کرده ای یا خود را به فراموشی زده ای؟
امان از دایره قدرت که مداران ما را به سان مردابی در خود می بلعد.
آقای تاجگردون؛
تو را به مقدسات از نام شهیدان مایه نگذار! آنها را وارد فضای سیاسی نکن که والله بالله تالله گناه کبیره است چرا که اگر نیت خدمت به خانواده معظم مان داری پس این همه شوی تبلیغاتی برای چیست؟
در پایان من باب نصیحت حقیر معروض میدارد تا میتوانی از حلقه آرژانتین و آرژانتین نشین ها فاصله بگیر که سرانجام خوشی متصور نیست.
جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است
(قاسم جوهری)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.