مراسم تکریم ومعارفه رئیس میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری شهرستان دنا برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

مراسم تکریم ومعارفه رئیس میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری شهرستان دنا برگزار شد.
این مراسم صبح امروز نهم بهمن ماه ۱۳۹۶ با حضور بهشتی فرماندار شهرستان دنا ، معاون سیاسی امنیتی فرماندار دنا، معاونت توسعه و مدیریت اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان، برگزار شد.
به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
فرماندار شهرستان دنا در این مراسم با اشاره به تحولات ایجاد شده در زیر ساخت های گردشگری شهرستان دنا گفت: عملکرد اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری در شهرستان دنا نمره قابل قبولی بوده است.

بهشتی بایبان اینکه مدیریت گردشگری در استان نگاه ویژه ای به سرمایه گذاری در بخش های گردشگری و صنایع دستی در شهرستان دنا داشته است اظهارکرد: همین امر سبب تحول بزرگی در حوزه زیر ساخت های گردشگری استان و شهرستان دنا شده است.

وی گفت :استفاده بهینه از نیروی انسانی واعتماد به جوانان در اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه بویراحمد سبب پیشرفت صنعت گردشگری در تمام نقاط استان شده است.

فرماندار دنا به احداث پارک اسکان گردشگری در شهر سی سخت اشاره کرد وگفت:با پیگری و عنایت اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان خوشبختانه این پروژه در حال بهره برداری است.

رئیس ستاد خدمات سفر در شهرستان دنا اظهار کرد: با اتمام این پروژه زمینه رفاه حال گردشگران در مرکز شهرستان دنا فراهم شده است.

رئیس سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دنا نیز در این نشست با تقدیر از همکاری فرماندار شهرستان دنا ،تمام دستگاهای اجرایی شهرستان ،ائمه محترم جمعه شهرستان ، دستگاهای قضایی و نظامی و انتظامی شهرستان دنا گفت:خدا را شاکر هستیم که با تلاش شبانه روزی خدمات خوبی را به گردشگران و مردم شهرستان دنا ارائه دادیم.

وی حفاظت از میراث فرهنگی و آثار تاریخی شهرستان ،برگزاری کلاس های صنایع دستی و آموزش همراه با تولید در روستاهای شهرستان دنا ،ایجاد زیر ساخت های گردشگری در شهرستان دنا ،حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاری ر حوزه گردشگری را مهم ترین اقدامات خود در دوره مسئولیت میراث فرهنگی شهرستان دنا عنوان کرد.

فرشاد قربانی مرکز شهرستان دنا را یکی از شهرهای توریستی کشور عنوان و اظهار کرد: این شهر در پای کوه دنا یکی از مقصدهای گردشگران داخلی و خارجی است.

وی گفت: کوه‌گل، چشمه میشی، پارک اندرسا، ارتفاعات دنا، کمپ‌های گردشگری، دشتک، روستای کریک و آثار باستانی پل پاتاوه از جمله جاذبه‌های مهم گردشگری این شهرستان هستند.

در پایان این نشست از زحمات ”فرشاد قربانی ” رئیس سابق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دنا تقدیر و ” سید صدیف موسوی از کارشناسان با سابقه حوزه گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان با بیش از۱۷سال سابقه کار ” دارای مدرک کارشناسی جهانگردی و مدیریت ارشد جغرافیای برنامه ریزی گردشگری بعنوان رئیس جدید این اداره منصوب شد.

بر پایه این گزارش طی حکمی از سوی محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی استان فرشاد قربانی به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت، اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان منصوب شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.