تجلیل از بانوان شاغل اداره کل امورعشایر کهگیلویه و بویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مراسم تقدیر از بانوان شاغل در اداره کل امورعشایر استان برگزار گردید.
به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
دراین مراسم که با حضور مدیر کل محترم امورعشایر استان و بانوان شاغل واحدهای مختلف اداره کل در دفتر مدیریت برگزار گردید. علیپور ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از بانوان همکار خواستند با تاسی به ایشان ضمن پاسداری از ارزشهای دینی و اسلامی در جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف سازمانی تلاش نمایند.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به این نکته که زنان در ساختن جامعه و رشد و اعتلای آن نقش اساسی دارند افزود: موفقیت هر مجموعه ای مرهون همکاری، همدلی و مشارکت صمیمانه همه اعضای آن در انجام بهینه وظایف محوله بوده و بانوان به لحاظ حساسیت و دقت در اجرای امور با همدلی و همفکری و در فضای کاری بدور از استرس و اضطراب میتوانند در جهت ارتقاء سازمان نقش موثر و تاثیر گذاری را ایفا نمایند.
علیپور همچنین به سئوالات و درخواستهای مطرح شده از سوی بانوان شاغل پاسخ دادند و در پایان ضمن تقدیم لوح تقدیر و هدایای نفیس از زحمات وتلاش بانوان این اداره کل قدردانی بعمل آمد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.