رئیس اداره بازرسی ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات ثبت اسنادواملاک استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

طی حکمی از سوی معاونت قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ناصر بارونی زاده به سمت رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
در حکم صادره سرلوحه قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و در راستای اهداف و برنامه های راهبردی سازمان و استفاده موثر از منابع وامکانات موجود واهتمام بر برنامه ریزی در انجام کلیه فعالیتها بهرگیری از فناوریهای نوین ،سازماندهی نیروی انسانی و ارائه خدمات مطلوب توام با سرعت و دقت به مراجعین، ارتقا سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع تاکید گردیده است.
به تازگی در بازنگری و توسعه نمودار جدید سازمانی نظر به اهمیت پایش عملکرد ادارات ، واحدها و بازرسی و رسیدگی سریع به شکایات، اداره‌ای تحت همین عنوان با عضویت تعدادی بازرس دفاتر و بازرسی استان در ادارات کل استان‌ها تشکیل و ناصر بارونی زاده به عنوان اولین رئیس این اداره در استان، منصوب شده است.
شایان ذکر است ناصر بارونی زاده با ۲۵ سال سابقه خدمت در قسمت‌های گوناگون شامل اجرا، املاک، کارشناسی ، بازرسی دفاتر در اداره ثبت و مسئول آموزش و بازرس ثبت استان، فعالیت داشته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.