هشدار جدی مدیرعامل شرکت برق به قطع احتمالی برق در تابستان اینده/صرفه جویی الزامی است

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، کاهش بارندگی ها در این استان را نگران خواند و از مجموعه مدیران این شرکت خواست برای جلوگیری از قطع برق در تابستان سال آینده تدابیر ویژه ای در حوزه مدیریت مصرف بیندیشند.
به گزارش ایل نیوز به نقل از
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، ” مهندس داود راهزادی ” در نشست معاونت بهره برداری و مدیران نواحی این شرکت گفت: شرایط بارندگی ها و کاهش آن در سالجاری شرایط نگران کننده ای را برای تامین برق پایدار در این استان بدنبال دارد.

وی با تشریح آماری کاهش بارش ها و تولید برق در نیروگاههای آبی دنا، اظهارداشت: اگر روند کاهش بارش ها در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه یابد بطورحتم با مشکلات عدیده ای در زمینه تامین برق پایدار مواجه خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: متاسفانه با کاهش بارش ها، تامین برق در نیروگاههای آبی پل کلو یک تا پنج دنا به پایین تر حد خود رسیده و اگر این روند ادامه داشته باشد بطور حتم شاهد قطع برق در مناطق مختلف استان در سال آینده خواهیم بود.

راهزادی با تاکید براینکه زنگ جلوگیری از قطع برق برای مدیران نواحی و حوزه معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در تابستان آینده از هم اکنون بصدا درآمده است، یادآورشد: مدیران نواحی و تمامی کارشناسان ستادی بایستی بفکر تدابیر ویژه جهت تامین برق پایدار در تابستان آینده باشند.

وی گفت: شهرستان های گرمسیری در استان کهگیلویه و بویراحمد شرایط سخت تری را در زمینه برق پایدار در صورت ادامه روند کاهش بارش ها در تابستان سال آینده تجربه خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: مدیران نواحی بایستی مشترکین پرمصرف را شناسایی و میزان مصرف آنها را مدیریت کنند.

راهزادی از مشترکین برق استان کهگیلویه و بویراحمد خواست مصرف برق خود را مدیریت تا شاهد قطع برق در تابستان آینده و یا سایر فصل های سال نباشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، ۲۴۰ هزار اشتراک برق در این استان وجود دارد.

پیگیری پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط صادق علی پور در چهارشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ

دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط شایان سیستم