آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

ثبت‌نام هفدهمین مرحله اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از روز شنبه ۲۵ آذر لغایت ۵ دی انجام خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور مسئول شورای هماهنگی عتبات و عالیات دانشگاهیان استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف در هیجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز شنبه ۲۵ آذر لغایت ۵ دی، در سایت auy.nahad.ir و یا www.labbayk.ir آغاز شده است.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
هاشمی پور گفت:هیجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از بهمن ماه امسال آغاز می‌شود و تا اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
وی افزود: بر کاروان هایی که در اختیار دانشگاه است نظارت دقیق می شود و ما دقت می کنیم تا مدیران و روحانیونی با دانشجویان اعزام کنیم که دانشگاهی باشند و بتوانند با نسل دانشجو ارتباط برقرار کنند.
مسئول شورای هماهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی های منظم، بهترین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات را در دوره هیجدهم داشته باشیم و بتوانیم با برنامه های فرهنگی و حمایت از دانشگاهیان، کمیت و کیفیت اعزام های دانشگاهی را ارتقا دهیم.
هاشمی پور گفت: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های استان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت auy.nahad.ir و یا www.labbayk.ir مراجعه نمایند. در همه دوره‌ها قبل از سفر همایش و جلساتی برای این دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار می‌کنیم.
گفتنی است زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.همچنین در حد مقدور کاروان ها به شهر مقدس سامرا هم اعزام خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.