یاسوج شهر دستفروشان شد

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

فرماندار بویراحمد: یاسوج شهر دستفروشان شد

صبح امروز به ریاست فرماندار وبا حضور روسای ادارات عضو ستاد، شهرداران وبخشداران در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد.
به گزارش ایل نیوز،
محمد کاظم نظری در این جلسه با اشاره به اینکه با هماهنگی ها وکارهای صورت گرفته وضعیت شهر یاسوج نسبت به سالهای قبل بهتر شده است ،اظهار داشت: اکنون دیگر با بسیاری از معضلات سالهای قبل مواجه نیستیم.
فرماندار بویراحمد توجه وحساسیت به خدمات رسانی مسافران تعظیلات تابستانی وشهروندان را گوشزد و گفت: انتظار میرفت شهرداری با توجه به وظیفه مدیریت خدمات شهری و در آستانه تعطیلات پایانی تابستان خود شهردار یا سرپرست شهرداری در این جلسه شرکت می کردند.
رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد گفت: همه ی دستگاه های عضو ستاد باید برای خدمات رسانی بهتر به گردشگران ومسافران تعطیلات پایانی تابستان در آماده باش کامل باشند.
رئیس شورای تامین شهرستان بویراحمد با بیان اینکه شهر یاسوج به شهر دستفروشان تبدیل شده است، گفت: گاهآ مشاهده شده است که دو سوم از عرض خیابانهای پر تردد شهر یاسوج را خودروهای میوه فروش ودستفروشان اشغال کردند، لذا ساماندهی دستفروشان و رفع سدمعبر خیابها باید در اولویت کاری قرار بگیرد و در صورتی که اجرائیات شهرداری نسبت به این معضل بی توجهی نشان بدهد، تبدیل به یک معضل بزرگتری خواهد شد.
فرماندار بویراحمد تصزیح کرد: کم کاری در بعضی از حوزه های شهرداری پذیرفته نیست.
نظری در حاشیه این جلسه و دربخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: مبادا عده ای در این کش وقوسهای تغییرات مدیریتی شهرداری بخواهند افرادی را بدون رعایت قوانین ومقررات جاری بکار بگمارند.
فرماندار بویراحمد افزود: این در حالیست که در هر خانوار شهرستان بویراحمد سه یا جهار نفر تحصیل کرده بیکار وجود دارد وکسی که نفوذی در سیستم اداری شهرداری دارد بدون رعایت قانون، جذب یا تبدیل وضعیت میشود، بنا براین اگر تخلفی صورت بگیرد قطعآ متخلفین را به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد.
گفته می شود براساس اخبار واطلاعات واصله در روزهای اخیر تعدادی نیرو بدون در نظر گرفتن قانون وبا استفاده از نفوذ اداری در شهرداری به کار گرفته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.