مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:

ارتقاء سطح معرفت و بصیرت در دوره های خط امام/بیشترین هجمه به نظام فقاهتی از نیمه دوم دهه هفتاد شروع شد

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل ن

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عمده هجمه و حمله به مبانی انقلاب اسلامی خصوصا اسلام سیاسی و نظام فقاهتی جمهوری اسلامی از نیمه دوم دهه هفتاد بود.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج دانشجویی از کهگیلویه و بویراحمد،  شهرام مهدوی مطلق در جمع دانش‌پژوهان دوره خط امام کهگیلویه و بویراحمد که در شهر مقدس قم در حال برگزاری است با بیان اینکه دوره خط امام یک دوره تئوریک است که از سال ۱۳۷۵ شروع شده است، افزود: این دوره جهت ارتقاء سطح معرفت و بصیرت جوانان دانشجو پایه گذار شد.

وی گفت: عمده هجمه و حمله به مبانی انقلاب اسلامی خصوصا اسلام سیاسی و نظام فقاهتی جمهوری اسلامی با محوریت ولایت فقیه از نیمه دوم دهه هفتاد تحت عنوان تهاجم فرهنگی بود.

مسؤول سازمان بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: یکی از راهکارهای اصلی مقابله با جریانات سکولار، دگر اندیش التقاطی و در واقع پوچ اندیش؛ توسعه و گسترش معرفت و بصیرت دینی است.

مهدوی‌مطلق با بیان اینکه این گسترش باید بر اساس قرآن و مکتب اهل بیت و منظومه اندیشه حضرت امام (ره) باشد، تاکید کرد:  همه اینها در جهت تقویت قدرت تحلیل منطقی و مستدل قشر دانشجویی انجام می‌گیرد.

وی با ابراز امیدواری از خروجی دوره خط امام (ره) ، افزود: شما  باید به فهمی مشترک از منظومه فکری و مبانی نظری نظام اسلامی برسید تا بتوانید در دانشگاه‌های خود عالمانه و آگاهانه به نقد و رد اندیشه‌های باطل و تفهیم مبانی نظام اسلامی بپردازید.

پیگیری پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط صادق علی پور در سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۳ ب.ظ

دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط شایان سیستم