دومین جلسه شورای قشر بسیج حوزه ادارات یاسوج در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار شد+(تصاویر)

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاح رسانی ایل نیوز

دومین جلسه شورای قشر بسیج حوزه ادارات روز یکشنبه ۱۳ شهریور با حضور نماینده سازمان بسیج ادارات و نماینده های نهادها و ادارات در محل مدیریت امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری ایل نیوز،
در ابتدای جلسه پس از قرائت قرآن، نماینده سازمان بسیج ادارات ضمن خیر مقدم به حاضران به ذکر نکات پیرامون این جلسه پرداخت و هدف از تشکیل این جلسه را بیان کرد. سپس نماینده های بسیج نهادها و ادارات ضمن معرفی خودبرای کمک به رفع موانع و مشکلات ، تکریم ارباب رجوع ، پاسخگویی و پیگیری کارهای مراجعه کنندگان و در نهایت ارتقای رضایتمندی مردم در ادارات گفتگو و به ارایه پیشنهادات لازم پرداختند .
در ادامه حجت الاسلام غفاری مدیر امورفرهنگی دانشگاه بیان داشت: کارآمدی هرسیستم به دو مولفه ارزش و روش بستگی دارد و در فرهنگ اسلامی همیشه ارزشها ثابت و تغییر ناپذیرند ولی روشها و نحوه اجرا می تواند متنوع و متغیر باشد ، در کشور ایران همه امور اعم از ساختار، سازمان، روش و ارزش، شکل و محتوا باید در تراز انقلاب و نظام اسلامی باشد.
حجت الاسلام غفاری گفت:

باید به نحوی عمل شود که خللی در ارزشهایمان وارد نشود که در صورت تغییر ارزش ممکن است عمل مان به ضد ارزش تبدیل شود .
پایان بخش جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس برای برگزاری هرچه با شکوه تر یادواره شهدای کارمندتوسط سازمان بسیج و با همکاری ادارات در تاریخ ۲۱ شهریور در محل کنگره شهدای استان تبادل نظر و برنامه ریزی کردند .

واحد یاسوج اولین مرکز آموزش عالی استان ، با داشتن رشته های متنوع در گروههای مختلف آموزشی سالانه پذیرای هزاران دانشجو و یکی از تاثیر گذار ترین مراکز فرهنگی استان بر اقتصاد و فرهنگ استان می باشد .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.