دلنوشته ی مردم منطقه دولت آباد به مسئولینی که رای اعتماد از دولت و ملت گرفته اند

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

((بسمه تعالی))

خطاب به تمامی مسئولینی که رای اعتماد از دولت وملت گرفته اند تا مدافع و محافظ حق و حقوق جامعه باشند. ما انقلاب کردیم که بار سنگین ظلم را از دوش همنوعان خود برداریم، جنگی بر ما تحمیل شد و در مقابل، تاوان غیرقابل توصیفی را هزینه کردیم. جوانان و انسان های معتقد و دل سوخته را پرپر کردند اما باز خون انقلاب جریان داشت تا که چهره محرومیت را از مستضعفین بزداییم. جوانانی پا در عرصه سیاست گذاشتند تا که مجریان انصاف و عدالت باشند اما چه زود فراموش کردیم آغازمان را… همه در این انقلاب سهیم بودند تا قضاوت مسئولین برابری باشد و برادری. بر پایه انسانیت بنا نهادیم هر آنچه را آرزوی ملتی بود. مسئولین محترم استانی خاصه شهرستان بویراحمد، ما اهالی دولت آباد زمینهای زراعی خود را برای محرومیت زدایی و مشارکت در امری خداپسندانه بصورت نیم بها و هدیه تقدیم نمودیم تا که وجود اماکنی همه خواه رونق گیرد و دغدغه های اولیه شهریمان به رشدی همه گیر رسد، اما کم لطفی و بی مهری انگشت شماری به ظاهر مسئول باورهایمان را متزلزل نمود…نادیده گرفتن خواسته این جمعیت نزدیک به یک دهه، روح بلند آن ها را به واسطه بی اعتنائی مسئولینی می رنجاند و هیچگونه تعیین و تکلیفی که به حق صددرصدی این جمعیت است شکل نگرفته و تعدادی انگشت شمار بخاطر خودخواهی حاضر به همراهی با حق و عدالت نمی شوند….به کجا عارض شویم و از که بخواهیم؟؟؟ ما اهالی دولت آباد شهدایی را تقدیم انقلابمان کردیم و جمعیتی بالغ بر سیصد نفر جانباز و آزاده را داریم که سرمایه های ما هستند، در این میان با هدیه کردن املاک و مشارکتمان بیش از پیش انتظار داریم که مکانی عمومی بنام بیمارستان ۲۸۳تختخوابی استان واقع در شهرستان بویراحمد که در بنای آن ما نیز بیشترین نقش را داشته ایم مزین گردد بنام ((شهداءدولت آباد))
ما مالکینی بودیم که در مرحله نخست فقط راضی به اجرا و احداث بیمارستان شدیم اما چند سال بعد با شکستن وعده روبرو شدیم که نظر و تصمیم بود این زمین را واگذار نمایند برای منازل مسکونی اماصبوری و دفاع این جمعیت که پایشان تا به زندان کشیده شد و همراهی مسئولینی متعهد برای دفاع از حقوق مردم امروزه در قامت برافراشتن این بیمارستان برای خدمت به همنوعان بسیار ارزنده بوده وقابل تقدیر و تحسین….
آیا نام این بیمارستان به حرمت خون شهیدانمان و احترام به مالکین خیر و جمعیتی بیش از هشت هزار نفری انتظار و توقع نامعقولی است که مزین گردد بنام((شهداءدولت آباد))….
نماینده محترم ولی فقیه در استان، امام جماعت محبوب مردم شهرستان بویراحمد، استاندارمحترم استان و معاونین محترم استانداری، ریاست محترم بنیاد شهید، مدیریت محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرماندار محترم شهرستان بویراحمد، ریاست محترم بنیاد شهید شهرستان بویراحمد، مدیریت محترم و معاونین گرانقدر علوم پزشکی استان…. و عزیزانی که در این مهم افتخار نشست و مشورت با شما عزیزان و سروران گرامی را داشته ایم، خالصانه و عاجزانه از شما خواهان و خواستاریم در این خواسته به حق اهالی دولت آباد و ایجاد شور و شوق در روحیه دیگر طوایف و اقشار برای مشارکت در امور خیریه محبت لازم را مرحمت فرمائید.

“با تشکر، اهالی دولت آباد”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.