پیام تبریک فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دولت

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

آغاز هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های سبز، رجایی و باهنر، گرامی باد.

اگر با مقام و قدرتى که دارى، دچار تکبر و یا خود بزرگ بینى شدى، به بزرگى حکومت پروردگار که برتر از توست بنگر که تو را از آن سرکشى نجات مى دهد و تندروى تو را فرو مى نشاند و عقل و اندیشه ات را به جایگاه اصلى باز مى گرداند.
فرازی از نامه امام علی (ع) به مالک اشتر

هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی”و” باهنر” مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است را به همه دولت مردان خدوم و مجموعه اداری و اجرائی میهن اسلامیمان تبریک می گویم .

بی شک بخش اعظمی از موفقیت ها و پیشرفت های روز افزون نظام اسلامی در عرصه نظم و امنیت ، مرهون تجربه ،تخصص و توانمندی کارکنانی است که در بخش های مختلف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره با تعهد و تلاش انجام وظیفه نموده و موجب بالندگی و شکوفایی آن شده اند.

آری بی شک تمام مسئولان و مدیران می باید با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی، و در راستای تحقق اهداف نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری و همچنین الگوی چشم انداز بیست ساله کشور، گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه نظم و امنیت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورند.

همچنین فرصت را غنیمت شمرده و پیشاپیش روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش در عرصه نظم و امنیت ، بخصوص کارکنان خدوم فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی می نمایم.

امیدوارم که همواره با عنایت معبود بی همتا و پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت در جهت تحقق و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

“فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد”
“سرتیپ دوم پاسدار”
“مهدی انصاری”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.