شریعتمداری امین نظام و رهبری است/پویایی وزارت صنعت،معدن و تجارت با حضور شریعت مداری

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز،

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: حضور شریعتمداری می‌تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند.
به گزارش پایگاه خبری ایل نیوز از یاسوج،
غلام محمد زارعی در جمع خبرنگاران گفت، گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیروی امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: با توجه به تجارب بسیار موفق و ارزشمندی که آقای شریعتمداری در مسئولیتهای مختلف برای خدمت به جامعه و نظام جمهوری اسلامی داشتند، امیدواریم برای تصدی منصب جدید نیز از حمایت همه جانبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخوردار شود و این مسئولیت مهم را با موفقیت به پیش ببرد.
رییس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جایگاه مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت در امر تولید، اشتغال و صادرات اظهار کرد: با تجارب، تعهد و دلسوزی که در محمد شریعتمداری سراغ دارم این وزارتخانه با حضور ایشان می تواند نقش آفرینی مهمی در راستای اهداف و سیاستهای کلی نظام ایفا کند.
زارعی با عنوان کردن این موضوع که حضور شریعتمداری می تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند، گفت: با حضور شریعتمداری انسجام، هماهنگی و همدلی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به وجود خواهد آمد.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر تقویت حوزه بازرگانی و تجارت اظهار کرد: با تقویت حوزه بازرگانی و تجارت و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها به افزایش صادرات غیرنفتی و مثبت شدن تراز تجاری کشور باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.