بیانیه جبهه مردمی در امتداد انقلاب برای حضور در انتخابات ۹۶

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز؛

دعوت جبهه مردمی در امتداد مقاومت از مردم برای حضور حداکثری وپرشور در انتخابات ۹۶

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون»  الاحقاف ۱۳

انتخابات نماد بصیرت الهی مردمی است که همواره با اعتقاد راسخ به آموزه های مترقی اسلام ناب محمدی(ص) و آرمان های امام راحل و شهدای گلگون کفن عزم و اخلاص خود را در برهه های حساس نشان داده اند. بنا به اعتقادات اصیل اسلامی هر عملی که تنها با اخلاص و قرب الهی صورت گیرد، نصرت الهی به همراه خواهد داشت. از این رو امروز ایران اسلامی بار دیگر در آستانه انتخاباتی سرنوشت ساز، حضور با بصیرت ملت بیدار ایران اسلامی را می طلبد تا با انتخاب فردی اصلح مسیر آتی مقاومت و پایمردی ملت مسلمان ایران بر حقوق خویش را ترسیم نماید و حصول نتایج و ثمرات این مجاهدت خطیر را ممکن سازد.
امروز جهانیان شاهدند چگونه ملت سرافراز انقلاب اسلامی در دوران تحریم  بدخواهان و کینه توزان پله های سرافرازی و اقتدار را پشت سر می گذارد و در مسیر عزت و استقلال خود به پیش می رود و دور نیست زمانی که این ملت قهرمان به ثمره مقاومت ها و ایستادگی های خود دست یابد و به یگانه الگوی جاودان ملت های مظلوم جهان تبدیل شود
همزمان با نزدیک شدن به ایام انتخابات در سالی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نقطه کانونی توجهات را به سمت اهداف اقتصادی نشان دادند و میبایست منتخب مردم در این انتخابات نیز به سمت اجرای منویات معظم له رفته و بفکر معیشت ملت شریف ایران اسلامی باشد ” جبهه مردمی در امتداد مقاومت” مانند دوره های پیشین حضور خود را اعلام داشته و شعار ” انقلابی بودن برای پیشرفت همه جانبه ” را سرلوحه معرفی نامزد مورد حمایت این جبهه در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می داند.
هدف این جبهه مانند دوره های پیشین، حضور پرشور مردم ایران اسلامی در این دوره از انتخابات است و این مهم جز با اتحاد و انسجام همه جانبه محقق نخواهد شد.
جبهه مردمی در امتداد مقاومت ، هر حرکتی که بخواهد با ایجاد هیجان‌های کاذب و جوسازی‌های بی‌مبنا و ادعاهای غیر مستند فضای انتخابات را احساسی و ملتهب کند و چارچوب منطقی و اخلاقی انتخاب را در هر حدی بر هم زند حرکتی غیر انقلابی، خودخواهانه و ارتجاعی می داند و با حرکت رو به پیشرفت و رشد روزافزون بصیرت سیاسی مردم در تضاد قرار خواهد گرفت. این جبهه  از همه کاندیداها چه آنان که به شکل مستقل و انفرادی وارد عرصه انتخابات شده‌اند و چه آنها که وابسته به جریانات و گروه‌های مختلف سیاسی هستند می‌خواهد تا با رعایت تقوای الهی و خالص کردن انگیزه‌ها و نیات درونی، انتخابات دوازدهم را عرصه‌ای مغتنم برای ارتقاء فرهنگ سیاسی کشور بدانند و به تجربه‌ای خاطره‌انگیز در حافظه تاریخی جمهوری‌اسلامی تبدیل کنند.

«جواد فاضلی» «هادی براتی»
دبیران  جبهه مردمی در امتداد مقاومت

۲۰ فروردین ۱۳۹۶

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.