ضرابی: خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد سبدکالایی دریافت می کنند

 با توجه به قانون سبد کالای دولت به اقشار مختلف جامعه، روزنامه نگاران و خبرنگاران مشمول دریافت سبدکالایی می شوند.

رئیس خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرنگاران استان سبد کالا دریافت می کنند.zrabi

به گزارش ایل نیوز؛ جمشید ضرابی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی کبنانیوز، اظهارکرد: با توجه به قانون سبد کالای دولت به اقشار مختلف جامعه، روزنامه نگاران و خبرنگاران مشمول دریافت سبدکالایی می شوند.

رئیس خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد افزود: فهرست خبرنگاران مشمول این طرح را با تشخیص اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در روزهای آتی تهیه می کنیم و به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال خواهیم کرد.

ضرابی با بیان اینکه علی رغم تصویب هئیت دولت و ابلاغ به دستگاه‌های اجرائی تا کنون هیچ قانونی به خانه مطبوعات برای اعلام فهرست ابلاغ نشده است، گفت: خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد بدون شک فهرست خبرنگاران و روزنامه‌نگاران را برای دریافت سبد کالایی به وزارت ارسال خواهد کرد.

وی افزود: خبرنگاران که دارای کارت خبرنگاری هستند مشمول این طرح می شوند.

بر اساس این گزارش، سبد کالایی با تصویب هئیت دولت به صورت رایگان و در ازای بن به اقشار مختلف جامعه تحویل داده می‌شود که خبرنگاران مشمول این طرح می شود.

این سبد کالا شامل (۱٫۸) کیلوگرم روغن نباتی مایع، (۱۰) کیلوگرم برنج، (۴) کیلوگرم گوشت مرغ، (۸۰۰) گرم پنیر بسته‌بندی (uf) و (۱٫۸) کیلوگرم تخم مرغ به افراد مشمول این تصویب‌نامه در دو نوبت تا پایان سال ۱۳۹۲ تحویل می‌شود.با توجه به اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومانی برای این دو سبد کالایی و جامعه هدف ۱۴ الی ۱۵ میلیون نفری، هزینه در نظر گرفته شده برای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان است که قیمت هر سبد حدود ۵۰ هزار تومان خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.