مارا به خیر غلامرضا هیچ امید نیست شر مرسانید

پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز

به قلم؛
یاسر حیدری
تاجگردون رئیس کمیسیون بودجه مجلس با کمال وقاحت به دوربین نگاه میکند و به مردم و مخاطبین دروغ میگوید .
او خودرا در میان مردم بی گناه حوزه ی انتخابیه ی خود منجی اقتصاد معرفی میکرد ابتدا باخرید قلمهای پولکی انها را وادار به تمجید از خودمیکرد و بنرهای سفارشی از خودستایی هایش را درچهارراههای پر تردد مرکز شهر در انظار عمومی و جوانان حسرت به دل بیکار به درو دیوار آویزان می‌نمود و به آنها وعده های رفع معضل بیکاری میداد و میرشکار برطرف کردن تمام کمبودها را با تفنگ خالی نشانه گرفته بود ولی در عمل بدنبال پرواز خود با بال شکسته بدور از توجه به مردم چشم انتظار وفهیم گچساران و باشت بر فراز دولت و باز کردن جایی در دولت بود .
غلام فقط با هدف ندیدن چاقوکشی و درگیری های جوانان جویای کار و یا ندیدن اعتراض های گسترده ی جوانان دیل و *وصله ی تبعیض باشتی بودن ونبودن افراد جویای کار* و همچنین جواب دهی به مردمش بدنبال فرار روبه جلو و ورود به بدنه ی دولت به هر قیمتی بود.
ایشان برای دستیابی به این آرزو ابزار ورود به دولت را همسو کردن جریانهای صاحب نظر با خود میدانست و *باواریز کردن بودجه های کلان برای موسسات* و سایر ارگانهایی که حتی نقشی در اشتغال مردم حوزه انتخابیه اش ندارند شروع نمود و در گچساران و باشت عملا *جو تاجگردون به دولت برود یا بماند* را راه اندازی مینماید . تا کسیکه چیزی از این دنیا نداند *خیال کند ورود غلام به دولت به اراده و اختیار شخصی ایشان است*.که فراتر از داستانهاست و در نهایت با ابقای نوبخت ناکام بزرگ لقب میگیرد.
پس از نابودی معیشت مردم.کوچک شدن سفره ی آنها بدلیل تصمیمات ایشان و امثال ایشان در راس بودجه کشور وهمچنین اشتغال حوزه انتخابیه که از یک رئیس کمیسیون بودجه ی مجلس توقع بهبودی میرفت با آن همه شعار ، بیکاری و اعتیاد را به همراهی چاقوکشی جوانان بیکار در حضور خود را به مشاهده می نشیند و هر روز بدلیل عدم پاسخگویی و ناتوانی شاهد نا آرامی و تنش در جلساتی بوده که بعضا به درگیری ختم شده است .
در حالی که خود در وعده های اغراق امیز سخنانش مانده و راهی ندارد چه بگوید بگونه ای پیش میرود که *بزرگترین مجتمع لاستیک سازی خاورمیانه یک شوی تبلیغاتی بیش نباشد* همانگونه که زمین این مجتمع میبایست لاستیک های خودرو به اقصی نقاط جهان مطابق وعده های تاج صادر کند و هزاران جوان جویای کار گچساران و باشتی در آن مشغول به گذران زندگی باشند اکنون محل چرای دام شده است و *خام بودن زمین پروژه بعد از سالها درد بی درمانی بر پیکره ی رئیس کمیسیون بودجه باشد*.
در این شرایط اسفبار با وجود این همه سوال بی پاسخ و فرار از تعدد سوالات پر ابهام و نمود
هجمه ی فشارهای روانی برروی تاجگردون بدلیل ناتوانی در عملی ساختن شعارهایش *به ناگاه علیمراد جعفری پرده ازرازی برمیدارد و یک کد به شماره ی ۸۶۰۷۰ معرفی میکند و توضیحاتی ارائه میدهد که هیروشیمایی در کاخ غلام و اسطوره اش بوجود آورده و مقر حکومتی آنها را به تلی از خاکستر تبدیل مینماید.*
علیمراد جعفری با رو کردن کد ۸۶۰۷۰ساواک و انتشار اسنادی( که اینجانب آن را نفی یا تایید نمیکنم ) *سکوت عظیمی بر جومجموعه ی تاجگردون و دارودسته حکمفرما میکند*
. تاجگردون در رویداد و تقابلی همانند چوب دوسر نجس قرار میگیرد که تایید و کتمان آن یک حکم دارد و در صورت واقعیت داشتن موضوع به مثابه رو شدن هویت پنهان و فرو افتادن پرده هاوبرداشتن نقاب است . سپس در این شرایط بغرنج غلام حتی خودرا شریک اسطوره اش ندانست و فقط با یک متن (بوی تعفن )سعی در آرام نشان دادن خود و مجموعه ی تحت مدیریتش مینماید . *چون هیچگونه مدرکی پیرامون نفی کد ۸۶۰۷۰ را در چنته ندارد* فقط در فضای مجازی با کنایه و اشاره دست و پاشکسته جمله ی ( واگذار میکنم به خدا) را تلاوت میکند که در همینجا اعلام کنم خانواده و زن و بچه های آن دوازده نفر بویراحمد ی اخراجی توسط شما از شرکت نفت گچساران و آنهایی که تبعیض علیهشان روا داشتی تورا به خدا واگذار کرده اند.
در ادامه غلام در صدد جدا کردن خود از این فضا در پی کارآمد نشان دادن خود برامده تا اذهان مردم را منحرف نماید و همانند انسانهای متوهم به همه جا سرک کشیده و به شهرستانهای اطرافش ناخنک میزند و در آخرین اقدام به مصادره کردن پروژه های عظیم و تلاشها و دستاوردهای سایر نمایندگان بنام خود مینماید
و *در اقدامی نابخردانه در برابر سوال خبرنگار صداوسیما بدلیل دستان خالی از عملکرد و عدم ثبات فکری و تزلزل بناچار اقدام به نام بردن پتروشیمی عظیم سقاوه و اخذ امتیاز آن توسط خود مینماید که بدون هیچگونه مدرکی سخن گفتن جز از انسانهای ضعیف و کم خرد برنمی آید در نهایت با ارسال مدارک توسط نماینده ی بویراحمد و دنا تاجگردون بین زمین و آسمان معلق میگردد تا نه دستش به آسمان برسد و نه پایش به زمین*.
البته قبلا هم ایشان در یک خودستایی نام چند پروژه در *کهگیلویه* را برده و خودرا دخیل در آن میدانست که با واکنش مردم و نماینده آن حوزه روبرو شد ولی درس عبرت نگرفت و *اینبار هم با کمال وقاحت تکرار کرد و به دوربین نگاه کرد و دروغ گفت و خجالت هم نکشید وککش هم نگزید*.
جناب رئیس *مارا به خیر تو امید نیست شرمرسان*
با توجه با اخراج کارگران یاسوجی شرکتها با چه توجیهی در مرکز استان شروع به برگزاری جلسات و ایراد سخنان جنجالی و اقدام به ایجاد تفرقه میکنید و از احساسات مردم سو استفاده میکنید .درحالی که این روزها همدلی و اتحاد بیش از هرچیزی مورد نیاز یک ملت است آیاجزهدف تفرقه واختلاف چیزدیگری درسر دارید؟ آیا تفرقه به دور از انسانیت و شخصیت یک سیاستمدار نیست.؟ آیا ایجاد تنش در یک منطقه ازوظایف شماست یا بهبودی روابط و نزدیکی هرچه بیشتر افراد؟؟؟؟شما اتحاد یک دیار سربلند را با دادن وعده های رویایی ولی پوچ و مصادره ی تلاشهای دیگران بنام خود برهم میزنید و خودرا همه کاره و ناجی میدانید در حالیکه در برآوردن حداقل خواسته های حوزه ی انتخابیه خودتان ناکام و ناتوانید.
شما حتی توان اجرای عدالت را ندارید و در کوچکترین مسائل هم تبعیض قائل شده و قادر به فرو نشاندن بغض و خشم خود نیستید گاها همانند فرماندارت با برخورد فیزیکی وارد عمل میشوید .آیا واقعا نمیدانید عملا در سطوح مدیریتی تحت کنترل شما باشتی با دیلی تفاوت دارد؟؟؟
آیا قادر به حل این موضوع نمیباشید؟
پس با اینهمه کمبود در حوزه ی خود چگونه داعیه دار عملکرد در یاسوج هستید؟؟
چه دلیلی دارد تلاشهای سایر نمایندگان را بنام خود مصادره نمایید؟؟؟؟
آیا جز این است شما توقعات را به عنوان رئیس بودجه مجلس برای مردم برآورده نکرده و شکست در پروژه های عظیم که شعار انتخاباتی شما این بود از هر پنج سرمایه گذار خارجی یکی را به گچساران می اورم در عملی کردن ان ناتوان بودید؟؟؟؟ و فی الواقع اینگونه بود که تاج بدنبال بزرگ جلوه دادن خود در میان مردم در زمین سایر نمایندگان بازی میکند که این بازی جز شکست چیزی عایدش نخواهد کرد چراکه مصادره ی تلاشهای دیگران پیروزی محسوب نمیشود.
البته یقین داریم *سلبریتی ها* هرگز به گفته هایشان اعتقادی ندارند و ایشان هم در همان لحظه از گفته ی خلاف واقعش پشیمان شده ولی راهی برای پس گرفتن حرفش نداشت چون حاج زارعی را سخن دروغ بر نمیتابد و مدارک و مستندات آن پروژه ی عظیم را وارد میدان کردند و بر همه اثبات شد که گفته های غلام تاجگردون مجددا یک شوی تبلیغاتی بیشتر نبوده و فقط بدنبال خودستایی است که برمیگردد به کمبود ها و زیر تیغ انتقادات مردم گچساران و باشت بودن بدلیل تبعیضهای ناعادلانه که نسبت به اقشار مختلف روا میدارد .
مردم ما خیلی وقت است با پدیده ای مواجهند که به دوربین نگاه کردن و دروغ گفتن خصوصیات بارز ایشان و امثال ایشان است .
در پایان از ایشان تقاضامندیم اگر باعث رنجشش نمی شویم
در مورد تخریب این اقتصاد ترکیده و لب پرتگاه که حاصل عملکرد امثال ایشان است و کار را بجایی میرساند که قاضی پور نماینده تقاضای اعدام مسببان این وضع بغرنج اقتصادی کشور میشود و به مردم فهیم گچساران پیرامون ناتوانی خود در رفع معضل بیکاری و همچنین استخدام فله ای نزدیکان خود در ارگانها و همچنین مجتمع لاستیک سازی خاور میانه توضیحاتی بدهند که ادعای هزاران میلیارد اعتبار سوری را مشخص کنند تا مردم از واقعیت عدم توانمندی ایشان آگاه شده و دیگر کسی ایشان را بدلیل ضعف عملکرد موآخذه نکند .
و به طبع آن ایشان را ترغیب به مصادره ی تلاشهای دیگران بنام خود و کسر شان مردم گچساران نشود.
و من الله توفیق
یاسر حیدری
فعال سیاسی

One thought on “مارا به خیر غلامرضا هیچ امید نیست شر مرسانید

 1. آقای استاندار پروازی، زن و بچه شما هم نان غیر بهداشتی می خورند/ معامله شما با کوثر غیر قابل بخشش است/ مردم نان را به زور تهیه می کنند

  سعید فردوسی- کارشناس سلامت

  بعد از آنکه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ای رسمی تخلفات بهداشتی کارخانه دولتی آرد، نشاسته و گلوکز کوثر را افشا کرد و کارشناسان بهداشت و سلامت به مردم هشدار دادند که این کارخانه به لحاظ بهداشتی چه مشکلات عدیده ای دارد، مسئولان کوثر به تکاپو افتادند و جلسات پشت پرده در استانداری و دیگر دستگاه ها برای بازگشت به تولید این کارخانه غیر بهداشتی افزایش یافت اما حال که مسئولان کوثر که حتی یکبار هم افتخار ندادند تا در استان محروم حضور یابند و پروژه های گاوداری، مرغداری، شیلات، فسفات چرام و فردوسی یاسوج را فعال کنند، برای فعال کردن کارخانه غیر بهداشتی شان بارها به دیدار استاندار و معاونینش رفته اند، فرصت آن رسیده است که به عنوان متولیان سلامت مردم به جامعه هشدار بدهیم که راه اندازی مجدد این کارخانه چه خطراتی برای جسم و جان مردم دارد..

  اولین نکته در حوزه بهداشت در کارخانه آرد و نشاسته کوثر، بحث شپشک بود که مدخل ورود به ماجرای سایر تخلفات بهداشتی این کارخانه می شود. کارخانه آرد کوثر ۹ ماه به صورت متناوب مواردی چون وجود شپشک در آرد، عدم نظافت سالن تولید و دیگر تخلفات روتین بهداشتی را داشت که هرکدام از آنها برای تعطیلی یک کارخانه بسیار بزرگتر در کشور کافی است اما این تمام ماجرا نیست و آرد کوثر تخلفات بهداشتی ۱۵ ساله هم دارد..

  کارخانه آرد و نشاسته کوثر در ۱۵ سال گذشته برای شستشو یا نم دادن گندم از آب چاه استفاده کرده است و هنوز هم انشعاب آب شهری ندارد. آب چاهی که کوثر آن را به خورد گندم می دهد ، آلوده به میکروبی به نام اشرشیاکلونی است که این میکروب می تواند در بدن انسان عوارض خطرناکی در بر داشته باشد و چه بسا بسیاری از مشکلات گوارشی که این روزها دامن مردم استان را گرفته است از همین آرد غیر بهداشتی باشد که در قالب نان به دست مردم داده می شود. این مساله را دانشگاه علوم پزشکی نیز در نامه ای به استاندار اعلام می کند اما در کمال ناباوری می بینیم که علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد که زن و فرزندش در تهران زندگی می کنند و اصلا از نان اینجا نمی خورند تا بداند که نان و آرد آلوده به ویروس و شپشک یعنی چه، برای معامله با یک سازمان دولتی که سلامت مردم این استان پشیزی برایش اهمیت ندارد پشت میز معامله یا مذاکره می نشیند ..

  از دو موضوع شپشک و ویروس اشرشیاکلونی هم که بگذریم مشکلات بهداشتی کارخانه آرد تمامی ندارد. بزرگترین هشدار در حوزه بهداشت فنی یا تکنیکال کارخانه مربوط به سیستم بوجاری است. سیستم قدیمی بوجاری گندم این کارخانه بسیاری از ناخالصی ها را با گندم مخلوط می کند تا در نهایت تبدیل به آرد شود، این سیستم فرسوده معلوم نیست سالیانه چه میزان و از چه موادی با آرد مخلوط می کند اما بخشی از اعتراض نانوایان در مورد کیفیت آرد کوثر دقیقا به همین بحث بر می گردد. ناقص بودن یا اختلال در سیستم بوجاری سبب می شود که علاوه بر تاثیر مستقیم در کیفیت آرد، آردی غیر بهداشتی به نان مبدل شود که آثار ناشناخته ای به علت عدم قابلیت تشخیص ناخالصی از خود آرد، بر بدن انسان و بخصوص گروه های حساس مثل کودکان و سالمندان دارد.

  حال من به مردم این شهر و استاندار هشدار می دهم که برای مبلغ ناچیزی سود یک ارگان دولتی، برای سلامت مردم و شهروندان مخاطره ایجاد نکنید، عوارضی که موارد بهداشتی ذکر شده بر بدن می گذارند در طولانی مدت غیر قابل جبران اند و به سیستم درمان کشور نیز که از جیب دولت است هزینه های گزافی به واسطه درمان گوارش های مختل شده این مردم تحمیل می شود.

  آقای استاندار به عنوان یک کارشناس سلامت خدمتتان عرض می کنم، آنچه که در خبرها و از قول معاون شما خواندم و آنچه که به عنوان اطلاعات به واسطه شغلم کسب کرده ام، وضعیت کارخانه آرد کوثر تاسف آور است و صد هزار تاسف آورتر اینکه برای معاون شما مشکلات بهداشتی می خوانند و او به جای پرداختن به مسائل بهداشتی کارخانه، به بحث تولید گلوکز و نشاسته می پردازد ( که البته همین هم مشکلات بسیاری در زمینه بهداشتی دارد وتولیدات نشاسته و گلوکز بالاترین بار آلودگی در پساب فاضلاب را دارد ، مجتمعی که فاقد تصفیه خانه می باشد و در نزدیکی پارک ساحلی واقع شده است ، حتی مشکلات عدیده ای را برای مسافران و پارک نشینان فراهم می کند . تولید نشاسته و گلوکز بدون داشتن تصفیه خانه امکان پذیر نیست . ) آقای استاندار پروازی که غم سلامت زن و فرزندانتان را ندارید، شما، رسانه ها، علوم پزشکی و هر نهاد مسئول دیگری در قبال سلامت این مردم مسئول هستید، مبادا روزی برسد که کارشناسان سلامت و بهداشت به مردم توصیه کنند که از مصرف هرگونه نان تولیدی نانوایی های شهر یاسوج به علت احتمال آلودگی به باکتری ها و میکروب های خطرناک خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.