بلوار مرگ عدل یاسوج بازهم قربانی گرفت/دلال بازی بنگاه های ماشین جان دو نفر را به خطر انداخت/توصیه دلسوزانه دادستان هم بی نتیجه ماند! / چرا یکبار برای همیشه ساماندهی نمی شود؟

پایگاه خبری،تحلیلی و اطلاع رسانی ایل نیوز


امشب در حینی که دو شهرکردی در حال خرید از یکی از این بنگاه ها بودند یک سواری زانتیا با بی احتیاطی تمام این دو را زیر میگیرد که وضعیت یکی از آنها بسیار وخیم گزارش شده است و دیگری نیز دچارشکستگی های زیادی شده است که در وضعیت به نسبت مناسب تری است.

به گزارش ایل نیوز از یاسوج،
بولوار عدل یاسوج از زمان بازسازی آن به محلی برای کسب و کار بنگاه های املاک تبدیل شد. تدبیری که توسط مسئولین بی اهمیت وقت، به تبعات اجرای آن فکری نشد و کاری عجله ای و شاید انتخاباتی شکل گرفت.

حجم ترافیک کنار بنگاه های ماشین این بولوار پرترافیک شهر یاسوج، گاهی به گونه ای می شود که تنها یک لاین ماشین از آن عبور داده می شود و تردد خانواده های ساکن مناطق عدل نشین و شاهد نشین را به سختی میسر می گرداند.

تصادفات زیاد و مکرر و انحراف ماشین ها از جمله کمترین این موارد بوده که روزانه شاهد آن هستیم.

امشب در حینی که دو شهرکردی در حال خرید از یکی از این بنگاه ها بودند یک سواری زانتیا با بی احتیاطی تمام این دو را زیر میگیرد که وضعیت یکی از آنها بسیار وخیم گزارش شده است و دیگری نیز دچارشکستگی های زیادی شده است که در وضعیت به نسبت مناسب تری است.

طی سالیان گذشته دادستان مرکز استان با بازدید از این بنگاه ها نسبت به این خطر هشدار داده بود و اکنون زمان پاسخگو کردن مسئولین است.

اینکه این تصمیم در زمان کدامیک از مسئولین استان و با دستور چه کسی صورت داده شده است باید واکاوی شود و مسئولین محترم قضایی انقلابی عمل کنند و اکنون عواقب کار این سهل انگاری را بررسی کنند.

همچنین چرا این موضوع یکبار برای همیشه ساماندهی نمی شود؟

براستی آیا مسئولین دولتی و… در قبال این خونها مسئولیتی ندارند؟

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. علی گفت:

  ترا خدا یه فکری به حال این خیابان بکنن
  بخدا بنگاهها امان از ساکنین خیابان شاهد ها و فرعی ها گرفته
  شلوغی ، سر صدا ، جنگ ، دعوا عواملی هستند که عرصه ی زندگی رو تنگ کردن
  با توجه به اینکه شصت متری عدل خیابان اصلی شهر و امتداد پل سوم بشار میباشد و تاثیر بسزایی در رفع ترافیک دارد متأسفانه بنگاهها باعث شدن که این خیابان اصلی و مرکزی شهر هم باعث عدم توسعه بشه و هیچ گونه پیشرفتی نداشته باشه و هم بانی اصلی ترافیک
  و همین طور با افتتاح بیمارستان خیابان قرنی قطعا بار ترافیکی بیشتری بوجود میاد که می‌طلبد با آزادی خیابان شصت متری عدل از دست بنگاها و بنگاه داران از ترافیک خیابان قرنی کاهید
  من تعجب میکنم که چرا مسئولین شهر اصلا به فکر نیستند و نسبت به خیابانهای قرنی و شصت متری عدل این قد بی اهمیت هستند
  قطعا آینده ی شهر یاسوج در این دو خیابان گره خواهد خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.